אורן רואה חשבון – איך בוחרים רואה חשבון בצורה נכונה

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
השאירו פרטים כבר עכשיו!

בחירת רואה חשבון, בין אם זה לצרכים אישיים ובין אם זה לצרכים עסקיים, היא לא דבר של מה בכך. תהליך הבחירה צריך להתבצע בשיקול דעת ובצורה חכמה, שכן להשפעות שלה יש משמעויות רבות ואם היא לא תתבצע בצורה נכונה ולא ייבחר האיש המתאים, זה יכול לגרום לנזק משמעותי ואפילו לבעיות עם החוק.

תפקידו של רואה חשבון הוא לנהל את הספרים של בית עסק או בעל מקצוע, לתת ביקורות על דוחות כספיים, לפקח שכל התהליכים הכספיים מתנהלים בצורה נכונה, חוקית ואחראית. עליו לוודא שהדברים מתבצעים על פי החוק ועל פי דרישות הרשויות השונות, בין אם זו רשות המסים או רשות אחרת. במידת הצורך, הוא גם יספק חוות דעת מקצועיות ויוכל לעמוד לרשות הלקוחות שלו בכל עת, אם יידרשו לספק הסברים ומידע על ההתנהלות הכספית שלהם.

כך למשל נוהג אורן רואה חשבון עבור הלקוחות שלו. כל לקוח הפונה אליו, בין אם הוא בעל עסק גדול או קטן, בעל מקצוע בתחום כזה או אחר, אדם פרטי הנזקק מסיבה מסוימת לשירותיו של רואה חשבון, נהנה משירותים של רואה חשבון ברמה גבוהה מאוד אשר מעמיד לרשותו את כל התנאים והכלים הרלוונטיים בשביל לפקח על הספרים, לבצע את הבדיקות הנדרשות וכמובן לעמוד בדרישות הרשויות השונות.

4 פרמטרים לבחירת רואה חשבון

פרמטר ראשון לבחירת רואה חשבון היא הניסיון שעומד לרשותו. ככל שמדובר באיש מקצוע מנוסה יותר, כך סביר להניח שהוא ידע להתמודד עם מצבים יותר מורכבים וכן ידע לספק פתרונות יעילים ואיכותיים. הניסיון מביא עמו חוכמה וידע ששום גורם אחר לא יכול לספק.

פרמטר שני הוא מקצועיות, סדר וארגון. אחד המוטיבים ביותר בעבודתו של רואה חשבון הוא סדר וארגון, זאת אפשר להשיג רק בעזרת עבודה מקצועית ונכונה. כל הפרטים מולם עובד רואה חשבון, צריכים להיות מסודרים באופן כזה שאפשר יהיה לנהל את הספרים באופן מדויק, בלי לפספס דבר ובלי להחסיר דבר.

פרמטר שלישי הוא אמינות ודיסקרטיות. רואה חשבון אמור לשרת אך ורק את האינטרס של הלקוח, אמור לעבוד איתו ומול הגורמים השונים בצורה אמינה וכמובן לעבוד איתם בדיסקרטיות מלאה, כך ששום פרט ממה שהוא מגלה במהלך עבודתו מולם לא יודלף ולא יועבר הלאה.

פרמטר רביעי, זמינות. רואה חשבון צריך להיות זמין ללקוחות שלו בכל עת. הוא צריך להיות זמין עבורם לא רק כשהוא נדרש לבצע בדיקות ספרים אלא גם במקרים אחרים, דחופים יותר. זאת כמובן בהתאם לסוג ההסכם ביניהם ולאופי העבודה המקובלת בין הצדדים.

לדוגמא, אורן רואה חשבון מספק ללקוחות שלו את כל מה שנדרש בשביל שיוכלו ליהנות משירותים ברמה הגבוהה ביותר, בזמינות גבוהה וכמובן שירותים אמינים ודיסקרטיים שעונים על הציפיות שלהם.

פיננסי

תוכן עניינים
אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!